Tanévkezdés

Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánkban az első tanítási napon, szeptember 1-jén 8 órakor lesz a tanévnyitó ünnepség.
A gyerekeknek ünneplő ruhában kell jönni. A tanévnyitón iskolánk tanulói és pedagógusai, valamint az érdeklődő szülők vehetnek részt. Maszk használata nem kötelező, de a távolságtartásra kérem, figyeljenek!
Az 1. tanítási napon kapják meg tanulóink a tankönyveiket, ezért táskát hozzanak magukkal! Az első osztályos tanulók Újpest Önkormányzata és az Észak-Budapesti Tankerületi Központ ajándékait is átveszik az 1. tanítási napon.
Szeptember 1-jén 3 tanítási órát tartunk. A tanulóink a 3. óra után, háromnegyed 11-kor mehetnek haza. Aki befizette az étkezést, ebédelés után mehet haza.
Szükség esetén napközis ügyeletet biztosítunk a gyerekek számára 17 óráig.
Az első osztályos gyerekek szüleinek szeptember 1-jén 17 órakor tartják a tanító nénik a szülői értekezletet.
Mindenkinek sikeres, eredményes tanévet kívánunk!
Iskolavezetés
Közzétéve