Eredményeink

2018 – 2019 -as tanév

Bolyai Magyar Csapatverseny
8. hely

4.z
Haranghy Blanka
Wágner Orsolya
Groszmann András
Telegdy Márk

Felkészítő tanár: Repaczky Józsefné

9. hely

7. é-z.
Groszmann Édua
Mangó Zsóka
Nagy Júlia
Rácz Zselyke

Felkészítő tanár: Némethné Schilling Szilvia

9. hely

8.z
Cseh Henriett
Konkoly Orsolya
Kolozsi Dorka
Kőszegi Csenge

Felkészítő tanár: Horváth Erika

10. hely

3.é
Barsi Júlia
Vaspöri Lili
Tóth Sára
Vranek Nilla

Felkészítő tanár: Albiné Medgyaszay Dorottya

Bolyai Matematika Csapatverseny
10. hely

az 5.é osztály csapata
Gollob Imola
Ruzsicska Petra
Takács Hanna
Zanathy-Pintér Janka

Felkészítő tanár: Nagyné Takács Ildikó

Kerületi Halloween verseny
5. hely

a Happyween csapata (7.é)
Bodnár Bodza
Mangó Zsóka
Rácz Zselyke

6. hely

a Pumpkin Girls csapata (8.z)
Kőszegi Csenge
Páli Patrícia
Szabó Brigitta

Felkészítő tanár: Deák Rita

2017 – 2018 -as tanév

 

Kerületi matematika verseny

5. hely
Török Mihály – 8.é

Felkészítő tanár: Nagyné Takács Ildikó

Arany János szavalóverseny

Különdíj
Zsótér Zsófia – 6.z

Felkészítő tanár: Némethné Schilling Szilvia

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

9. helyezés

a 8.é osztály csapata

Felkészítő tanár: Némethné Schilling Szilvia

Újpesti Helytörténeti vetélkedő

5. helyezés

a 8.é csapata
Farkas Dalma
Pásztói Vera
Tomasik Borbála
Tóth Bernadett

Felkészítő tanár: Molnár Ottó

A történelem szárnyán – komplex történelmi-irodalmi kerületi vetélkedő

5. helyezés

5.é osztály 1. csapata

8. helyezés

5.é osztály 2. csapata

Felkészítő tanár: Molnár Ottó

Halloween témájú játékos kerületi angol nyelvi csapatverseny
7-8. osztályosok számára

1. helyezés

a 7.z csapata
Kőszegi Csenge
Szabó Brigitta
Páli  Patrícia

Felkészítő tanár: Deák Rita

Kerületi angol civilizációs verseny

2. helyezés

7. z csapata
Kolozsi Dorka
Szabó Brigitta
Kőszegi Csenge

Felkészítő tanár: Deák Rita

Kerületi angol karácsonyi verseny

2. helyezés

8.é csapata
Kiss Krisztina
Farkas Dalma
Légrády Linda

Felkészítő tanár: Tóth Etelka

Kerületi Műveltségi Vetélkedő

1. hely

A „Tökéletes trió” csapat – 8.é

Légrády Linda
Pásztó Vera
Tóth Bernadett

Felkészítő tanár: Dobos Gyöngyi

Kerületi Éneklő Ifjúság

Ezüst minősítés

5 -6. osztályos Kórus

Felkészítő tanár: Tótha Etelka és Gyarmathy Dorottya

 

Alsós Népdaléneklési Verseny

Vaspöri Lili, Tóth Sára, Barsi Júlia – kiemelt arany (Gyarmathy Dorottya)

Bagyinszki Anna – ezüst (Gyarmathy Dorottya)

Balog Petra – ezüst (Ujszigeti Anna)

Groszman András, Spitzer Márton, Tóth Zsombor – kiemelt arany (Ujszigeti Anna)

Sedivi Nedda – bronz (Ujszigeti Anna)

Gollob Imola, Kocsis Dóra, Kollár Noémi – arany (Ujszigeti Anna)

 

Tiszán innen, Dunán túl Országos Népdaléneklési Verseny Kerületi fordulója

Mikecz Anna – arany (Tóth Etelka)

Szilágyi Zsolt, Bretka Zsombor, Barna Ferenc – arany (Tóth Etelka)

Kajtor Brigitta, Kempf Réka, Veres Flóra, Oláh Lili, Bretka Zsombor, Barna Ferenc, Túri Jázmin, Mikecz Anna- kiemelt arany (Tóth Etelka)

Groszman Édua – arany (Ujszigeti Anna)

Groszman Édua, Nagy Júlia, Zsótér Zsófia – arany (Ujszigeti Anna)

Groszman Édua, Spitzer Anna, Zsitva Máté, Moldován Adrián, Wahby Nóra, Sedivi Zia, Magyari Ditta, Nagy Júlia – arany (Ujszigeti Anna)

Seres Vivien – ezüst (Dobos Gyöngyi)

Bujdosó Anna, Seres Vivien, Kőszegi Csenge, Cseh Henriett, Kolozsi Dorka, Konkoly Orsolya
kiemelt arany (Dobos Gyöngyi)

 

Tiszán innen, Dunán túl Országos Népdaléneklési Verseny Fővárosi fordulója

Kajtor Brigitta, Kempf Réka, Veres Flóra, Oláh Lili, Bretka Zsombor, Barna Ferenc, Túri Jázmin, Mikecz Anna- kiemelt arany (Tóth Etelka)

Bujdosó Anna, Seres Vivien, Kőszegi Csenge, Cseh Henriett, Kolozsi Dorka, Konkoly Orsolya
kiemelt arany (Dobos Gyöngyi)

Fővárosi Éneklő Ifjúság

Ezüst minősítés

Pécsi Kórus

Felkészítő tanárok: Gyarmathy Dorottya, Ujszigeti Anna, Dobos Gyöngyi

Kerületi Diákolimpia
8. hely
Kerületi floorball

1. hely – II. korcs. fiú

2. hely – IV. korcs. lány

3. hely – II. korcs. lány

Felkészítő tanárok:
Farkasné Fejes Beáta és Sósné Kelemen Erika

Kerületi ügyességi váltóverseny

– 1. hely 4. oszt.

– 2. hely 3. oszt.

Felkészítő tanárok:
Farkasné Fejes Beáta és Sósné Kelemen Erika

Atlétika:

1. hely egyéni összetett – Batu Tamás

1. hely 800 m – Farkas Dalma 8.é

3. hely 100 m – Dudás Péter 8.é

2. hely – II. korcs. fiú csapat

Felkészítő tanárok:
Farkasné Fejes Beáta és Sósné Kelemen Erika

Kerületi labdarúgás:

2. hely – I. korcsoport

Felkészítő tanárok:
Farkasné Fejes Beáta és Sósné Kelemen Erika

Kerületi “Béke jövője” Békeposzter pályázat

1. hely
Agócs Noémi 6.é

3. hely
Kajtor Krisztina 6.z

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

“Barátságkuckó”
kerületi komplex rajzverseny

2. hely
Agócs Noémi 6.é

Grafikai különdíj
Sas Bíborka – 5.é

Kiemelt elismerés
Mikecz Anna – 5.z

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

“Vizes történetek a Bibliában”
országos rajzpályázat

1. hely
Lencsés Petra – 6.é

Elismerő oklevél
Agócs Noémi – 6.é

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

“Világíts rá!” rajzpályázat

3. hely
Kajtor Krisztina – 6.z

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

A Lions Clubok Nemzetközi Szövetsége által meghirdetett Békeposzter pályázaton a 2017- 2018 tanévben iskolánk 6.é osztályos tanulója:
Agócs Noémi alkotása képviselte hazánkat a nemzetközi kiállításon.

„A vers varázsa” – rajzkiállítás

1. hely
Kovács Kökény – 6.é

2. hely
Sándor Anita – 8.z

3. hely
Agócs Noémi – 6.é

Elismerő Oklevél
Jécsai Gergely – 4.é
Kovács Anasztázia – 6.é
Nagy Júlia – 6.é
Rácz Zselyke – 6.é
Renkecz Véda – 6.é
Kajtor Krisztina – 6.z

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

Estöri nemzetközi verseny
Illusztráció Junior kategória

1. hely
Agócs Noémi – 6.é

Kiemelkedő elismerés
Kajtor Krisztina – 6.z

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

“Közlekedésbiztonság gyerekszemmel” – rajzpályázat

1. hely
Agócs Noémi – 6.é

Különdíj
Kajtor Krisztina – 6.z

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

“Biztonságos netezés” – plakátpályázat

1. hely
Agócs Noémi – 6.é

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

3D Gallery „Állom” országos rajzpályázat

1. hely
Agócs Noémi – 6.é

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

2015/2016. tanév

Kerületi könyvismertető verseny

Felkészítő tanár: Csiki-Babics Márta ; Támogató tanár: Repaczky Zsuzsanna

Különdíj

Borossay Bernadett, Tomasik Borbála – 6.é

 

Éneklő Ifjúság – minősítő hangverseny

Arany minősítés

5-6. évfolyam

Felkészítő tanár: Csiki-Babics Márta

Eredményesen szerepeltek

3-4. évfolyam

Felkészítő tanár: Gyarmathy Dorottya

 

Kerületei vers- és prózamondó verseny

II. helyezés

vers

5-6. évfolyam

Borossay  Bernadett

(6. é)

Felkészítő tanár: Csiki-Babics Márta

III. helyezés

próza

7-8. évfolyam

Miksán Hanna

(7. é)

Felkészítő tanár: Nyitrai Katalin

 

Alsós kerületi népdaléneklési verseny

Felkészítő tanár: Gyarmathy Dorottya

KIEMELT ARANY minősítés

csoportos

Nagy Júlia, Kopitkó Réka, Molnár Viktória

(4.é)

ARANY minősítés

csoportos

Csippán Dorka,Grósz Ágnes, Sedivi Zia

(3. z)

ARANY minősítés

szóló

Whaby Nóra

(3. é)

BRONZ  minősítés

szóló

Zsótér Zsófia

(4. z)

 

„Tiszán innen, Dunán túl…” fővárosi népdaléneklési verseny

Felkészítő tanár: Megyesi Éva

ARANY minősítés

szóló

Gubicz Réka

(7. e)

EZÜST minősítés

énekegyüttes

„Pacsirták” (5-6. korcsoport)

Bárdos Noémi, Csurgó János, Koller Andrea, Gyurkovics Zsolt, Albók Írisz, Gábris Hanga

(5. e)

EZÜST minősítés

énekegyüttes

„Szalonkák” (7-8. korcsoport)

Groszmann Emese, Gollob Hanna, Bereghszászy Anna, Gedeon Gabriella, Mácska Balázs,
László Benedek

(8. z)

EZÜST minősítés

kisegyüttes

„Szalakóták” (7-8. korcsoport)

Gubek Gréta, Miksán Hanna, Gyurkovics Tímea, Kosina Elizabet

(7. e)

 

Kerületi technikaverseny

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

III. helyezés

A csapat tagjai:

Nyúl Stella      (8. z)

Tarsoly Bence (7. z)

Kozma Gábor (8. z)

 

Kerületi rajzverseny

Felkészítő tanár: Kadocsa Gyula

Ligeti Barbara (5. z)

Olteán Anissza (8. é)

Mind a két tanulónk munkája bekerült előzsűrizésre, a fővárosi rajzversenyre

 

Kerületi műdaléneklési verseny

Kiemelt arany minősítés

Szóló

Borossay Bernadett

(6. e)

Felkészítő tanár: Csíki-Babics Márta

Arany minősítés

Kamarakórus

„Pacsirták”

(7-8. osztály korcsoport)

Felkészítő tanár: Megyesi Éva

Ezüst minősítés

Duett

Borossay Bernadett,

Kopitkó-Szántó Kitti

(6. e)

Felkészítő tanár: Csíki-Babics Márta

Ezüst minősítés

Szóló

Gubicz Réka

(7. e)

Felkészítő tanár: Megyesi Éva

Ezüst minősítés

Kamarakórus

„Csalogányok”

(5-6.osztály korcsoport)

Felkészítő tanár: Csíki-Babics Márta

Bronz minősítés

Tercett

„Pécsi Szirmok”

(5-6.osztály korcsoport)

Felkészítő tanár: Megyesi Éva

 

Kerületi Floorball II.kcs-os lányok

Felkészítő tanár: Farkasné Fejes Beáta

I. helyezés

Csapat tagjai:

Tromposh Tamara

Bereghszászy  Ágnes

Kempf Réka

Garamvölgyi Jázmin

Magyari Ditta

Solt Alexandra

 

Kerületi Népdaléneklési Verseny

KIEMELT ARANY minősítés- továbbjutott a fővárosira

“Szalonkák”

énekegyüttes

2. korcsoport (7-8. osztály)

Groszmann Emese, Gollob Hanna,

Bereghszászy Anna, Gedeon Gabriella,

Mácska Balázs, László Benedek

(8. z)

Felkészítő tanár: Milibákné Megyesi Éva

KIEMELT ARANY minősítés- továbbjutott a fővárosira

“Szalakóták”

kisegyüttes

2. korcsoport (7-8. osztály)

Gubek Gréta, Miksán Hanna,

Gyurkovits Tímea, Kosina Elizabet

(7. e)

Felkészítő tanár: Milibákné Megyesi Éva

KIEMELT ARANY minősítés- továbbjutott a fővárosira

“Pacsirták”

énekegyüttes

1. korcsoport (5-6. osztály)

Bárdos Noémi, Csurgó János

Koller Andrea, Gyurkovits Zsolt

Albók Írisz, Gábris Hanga

Felkészítő tanár: Milibákné Megyesi Éva

KIEMELT ARANY minősítés- továbbjutott a fővárosira

-szóló 2. korcsoport

Gubicz Réka

(7. é)

Felkészítő tanár: Milibákné Megyesi Éva

BRONZ minősítés

“Kéknefelejcs”

kisegyüttes 1. korcsoport (5-6.osztály)

Cseh Henriett, Seres Vivien

Török Mihály, Ürmös Martin

Felkészítő tanár: Csíki- Babics Márta

ARANY minősítés

szóló 1. korcsoport

Kopitkó-Szántó Kitti

(6. é)

Felkészítő tanár: Csíki- Babics Márta

 

Kerületi matematika verseny -továbbjutott a fővárosi fordulóra

Felkészítő tanár: Nagyné Takács Ildikó

I. helyezés

Mácska Balázs

(8. z)

 

Babits Mihály Gimnázium -Babits Kupa -Matematika

Felkészítő tanár: Nagyné Takács Ildikó

IV. helyezés

Mácska Balázs

(8. z)

 

Szabó Lőrinc szavalóverseny

Felkészítő tanár: Kéthelyi Lídia

IV. helyezés

Gollob Hanna

(8. z)